Kore Çeviri

 - Kore çeviri hiç bu kadar kolay ve etkili olmamıştı!

Babylon NG

Yeni Nesil çeviri!

İndir - Ücretsiz

Kaynak Dil

Hedef Dil
Babylon' un Ücretsiz Online Çevirmeni


Eğer bir online çevirmene ihtiyacınız varsa, en iyisini buldunuz demektir. Babylon; kelime, metin, deyim ve daha fazlasını otomatik olarak çeviren bu çevirmeni kullanımınıza sunmaktadır. Babylon’ un, hepsi 75' in üzerinde dil seçeneğine sahip, 1,600' den fazla sözlük ve en çeşitli bilgi alanlarının terim dizinlerini içeren veritabanında, milyonlarca terimi arayın.
Babylon' un sözlük ve çeviri yazılımı hizmeti alanlarında 10 yılın üzerinde deneyimi vardır. Dünya çapında en ünlü ve en köklü bilgi edinme firmalarından biridir.
Bu site size, Babylon’ un patentli tek tıkla çeviri yazılımı kullanıcısı olmasanız da, hepsi bir arada çeviri hizmeti sağlamaktadır. Burada, tam cümle çevirisi, eş anlamlı ve zıt anlamlıları bulma ve sanal olarak her hangi bir dilden bir başka dile çeviri yapabilme imkânına sahipsiniz. Babylon' un dünya çapında sayıları milyonları bulan kullanıcısı ve çeviri yazılımını kullanan, çok başarılı bir memnun müşteri oranı vardır. Çok çeşitli çevrelerden kullanıcılar, piyasada bulunan en kullanışlı çeviri aracı olarak milyonların oyladığı Babylon programını kullanarak bilgisayarlarındaki her hangi bir belgeyi tek tıkla çeviriyor ve bilgi ediniyorlar.

Özel Kore Sözlükler